Start e-zdrowie

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - JESTEM ZDROWY/A

 

Przedmiotem postępowania jest : zaproszenie do złożenia aplikacji na stanowisko Dietetyk (magister/licencjat dietetyki) świadczącego usługi dla projektu RPMA.09.02.02-14-A326/18 - „Jestem zdrowa/y-program leczenia chorób kręgosłupa i otyłości wśród dzieci z powiatu sokołowskiego”.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

INFORMACJE O OGŁOSZENIU

 


 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Sokołowie Podlaskim zaprasza do składania ofert na usługę cateringu II dla uczestników projektu RPMA.09.02.02-14-a 326/18 - "Jestem zdrowa/y-program leczenia chorób kręgosłupa i otyłości wśród dzieci z powiatu sokołowskiego".

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

INSTRUKCJA DLA OFERENTÓW (wersja edytowalna)

PROJEKT UMOWY (wersja edytowalna)

WYBÓR OFERTY

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - BAZA

 


 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Sokołowie Podlaskim zaprasza do składania ofert na usługę cateringu dla uczestników projektu RPMA.09.02.02-14-a - "Jestem zdrowa/y-program leczenia chorób kręgosłupa i otyłości wśród dzieci z powiatu sokołowskiego".

UNIEWAŻNIENIE

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

INSTRUKCJA DLA OFERENTÓW

PROJEKT UMOWY
 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Sokołowie Podlaskim zaprasza do składania ofert na zakup i dostawa sprzętu rehabilitacyjnego.

INFORMACJA O OGŁOSZENIU

 


 
Polecane strony

Wspomogli nas...

"Z myślą o bezpieczeństwie"

WYTWORNICA PARY - zakup sfinansowany z Funduszu Prewencyjnego PZU SA w kwocie 20 000 zł

 


 

Podziękowanie dla PZU SA  za dofinansowanie zakupu wideokolnoskopu diagnostyczno-zabiegowego w wysokości 30.000,-zł
w ramach projektu "Z mysla o bezpieczenstwie"

 


 

PZU Życie S.A.
w ramach swojej działalności statutowej realizując program prewencji przekazało SPZOZ w Sokołowie Podlaskim  kwotę 26.000 zł, jako dofinansowanie  zakupu 3 sztuk kardiomonitorów dla  oddziału neurologii i oddziału chirurgii.